23 листопада 2022 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка "Аудитор" кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу під керівництвом к. е. н., доцента Оксани Рябчук, за участі науково-педагогічних працівників кафедри.

Здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів представили цікаві та змістовні доповіді на основі власних наукових досліджень з державного фінансового аудиту, міжнародного економічного аналізу, незалежного аудиту, податкового контролю та інших фахових дисциплін. Засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері, ставилися цікаві запитання до доповідачів та звучали змістовні відповіді на них.

По завершенні засідання завідувач кафедри, д. е. н., професор, Андрій Лісовий подякував учасникам гуртка за наполегливу працю, небайдужість та віднайдену можливість у непростий для нашої країни час розвивати студентську науку.

Дякуємо всім доповідачам і бажаємо подальших наукових та професійних досягнень!!!