Сьогодні відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка "Аудитор" кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу під керівництвом к. е. н., доцента Оксани Рябчук, за участі науково-педагогічних працівників кафедри.

Здобувачі вищої освіти  бакалаврського та магістерського рівнів представили актуальні та змістовні доповіді на основі власних наукових досліджень з державного фінансового контролю, незалежного аудиту, податкового контролю, аналізу господарської діяльності, стратегічного аналізу та інших фахових дисциплін. Засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері. Ставилися цікаві запитання до доповідачів та  звучали змістовні відповіді на них.

Дякуємо всім доповідачам та членам наукового гуртка за небайдужість та віднайдену можливість у непростий для нашої країни час розвивати студентську науку.

Бажаємо всім подальших наукових та професійних досягнень!!!