14 грудня 2023 року  на базі кафедри аудиту та економічного аналізу Державного податкового університету організовано та проведено V Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Облік і оподаткування: контрольно-аналітичний аспект».

У науковому заході взяло участь понад 100 учасників, серед яких науковці, молоді вчені, здобувачі вищої освіти, державні службовці та представники бізнесу з різних регіонів України. У доповідях учасників акцентовано увагу на сучасні проблеми, які стосуються контрольно-аналітичних проблем обліку і оподаткування.

Головною метою конференції є формування та вдосконалення наукової думки, вироблення нових концептуальних підходів до обліку та оподаткування. Дякуємо доповідачам за цікаві та актуальні виступи та всім учасникам за активну участь! За результатами конференції всі учасники отримають сертифікат учасника та електронний збірник тез конференції.