3 листопада 2022 року викладачі кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу, а також здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту за освітніми програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях» доєдналися до лекції на тему: "Financial Crime Unit" від міжнародної організації PwC, на якій розглядали   розслідування економічних злочинів та  можливості працевлаштування в    міжнародній організації PwC.

Були висвітлені  основні мотиви злочинців та розглянуто  на прикладах, чому саме критичне мислення - запорука успіху у боротьбі зі злочинністю. Додатково роз'яснювалося детальніше про роботу відділу FCU, а також, як приєднатись до цієї команди.