Темпи розвитку інформаційних технологій створюють сприятливі умови для фінансових зловживань, тому служби фінансового моніторингу різних країн світу повинні мати сучасні форми і методи попередження легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.
Саме тому, 07.10.2022 р. кафедра аудиту, державного фінансового контролю та аналізу запросила провести гостьову лекцію  д.е.н., професора Університету прикладних наук економіки і техніки, HTW-Berlin  Паєнтко Тетяну Василівну. Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту за освітніми програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях» доєдналися до лекції на тему  «Фінансові розслідування у попередженні легалізації коштів, зароблених злочинним шляхом».