13 лютого 2024 року до ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету завітала делегація, що  є стейкхолдерами по  освітніх програмах, кафедри митної справи та товарознавства у складі директора компанії ПТ "Пентада Транс" Вадима Жеребця та начальника відділу логістики та гарантування цієї компанії Марії Носової.

У ході зустрічі з директором ННІ економічної безпеки та митної справи Валерією Прокопенко та завідувачем кафедри митної справи та товарознавства Артуром Зубрицьким поважні гості обговорили актуальні тенденції та виклики митної справи в умовах повномасштабної війни. Стейкхолдери, які наразі є працівниками ПТ "Пентада Транс", високо оцінили рівень підготовки випускників кафедри митної справи та товарознавства, а також окреслили перспективні напрями підготовки майбутніх фахівців на основі потреб ринку праці.

За результатами зустрічі між ДПУ та ПТ "Пентада Транс" було підписано угоду про співпрацю, спрямовану на вдосконалення підготовки студентів з урахуванням рекомендацій експертів приватного сектору економіки, а також створення додаткових можливостей для стажування та працевлаштування випускників кафедри митної справи та товарознавства.