До ННІ економічної безпеки та митної завітали учнів школи N104 м. Києва, ліцеїв N1 смт. Гостомеля, N31 м. Вінниця та N4 смт. Фастів. Гості долучилися до Відкритої платформи Friendly Day "Моя освіторія".

Цей захід, став справжнім майданчиком для діалогу, де молодь отримала унікальну можливість зануритися у світ вищої освіти. Майбутні студенти дізналися про особливості навчання, інноваційні освітні програми та безліч кар’єрних перспектив, які чекають на них у сфері економічної безпеки та митної справи.

Учасники активно ставили запитання, обговорювали свої мрії та амбіції, а також мали змогу поспілкуватися з викладачами та випускниками, які ділилися своїми захоплюючими історіями успіху. Цей діалог став важливим кроком до формування нової генерації професіоналів, готових змінювати світ.

ННІ економічної безпеки та митної справи відкриває свої двері для всіх, хто прагне знань та розвитку. Ми переконані, що майбутнє – за молодими талантами, які готові до нових викликів.