22.06.2023 та 23.06.2023 в рамках проекту Державного податкового університету для вступників та батьків «Літній Університет. Освітній простір майбутнього бакалавра» відбулася зустріч в онлайн-форматі майбутніх здобувачів з науково-педагогічними працівниками Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.

22 червня Іриною Минчинською,  доцентом кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ДПУ ННІ економічної безпеки та митної справи були представлені такі ОП інституту як:

• ОП «Економіка підприємства»
  • ОП «Економіка та організація підприємницької діяльності»
  • ОП «Економіка та бізнес. Професійна освіта та навчання»

Наталією Авраменко, заступником завідувачем кафедри митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи були представлені такі освітні програми:

• ОП «Менеджмент митної справи».
  • ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі»;

В свою чергу, Яніна Белінська, заступник завідувача Кафедра міжнародних економічних відносин ДПУ ННІ економічної безпеки та митної справи представила ОП «Міжнародні економічні відносини».

Програма 23 червня складалася з представлення таких освітніх програм як:

• ОП «Митна безпека»;
  • ОП «Правоохоронна діяльність»;
  • ОП «Фінансові розслідування», яку представив завідувач кафедри, к.ю.н. Євген Колосовський, що звернув увагу абітурієнтів на основні вимоги для вступу та акцентував увагу на питаннях освітньої програми «Фінансові розслідування» спеціальності 081 «Право» та окреслив її унікальність.

Дякуємо усім спікерам та учасникам за плідну працю!