Нещодавно команда студентів проєкту EU Study Days, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, успішно провела вебінар "European Debaters". Цей захід зібрав молодь з різних куточків України для обговорення актуальних питань європейської інтеграції, економічного розвитку та культурного співіснування.

Особливою гордістю для нас стала участь студентки ННІ економічної безпеки та митної справи— Соломія Олійник. Вона представляла команду "Сила ЄС" і активно долучилася до дискусій, демонструючи високий рівень підготовки та глибоке розуміння тематики.

Під час обговорення було порушено низку важливих питань, які мають стратегічне значення для майбутнього України в контексті європейської інтеграції:

• Чи сприятиме Євроінтеграція створенню нових робочих місць в Україні?
  • Brexit: за чи проти?
  • Культурне співіснування європейських та неєвропейських країн?
  • Чи є євроінтеграція єдиним шляхом для України?

Проте ключовим питанням дня стало: ЧИ ЗДАТНА УКРАЇНА СТАТИ ПРИКЛАДОМ УСПІШНОЇ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ ДЛЯ ІНШИХ ПОСТРАДЯНСЬКИХ КРАЇН: ПЕРЕШКОДИ І МОЖЛИВОСТІ?

Захід завершився активною дискусією між учасниками, що підкреслила важливість співпраці між країнами Європейського Союзу та Україною у спільному прагненні до розвитку, стабільності та процвітання.