30 листопада 2022 року Навчально-науковим інститутом економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету проведено науковий семінар на тему: «Захист економічних інтересів держави під час воєнного стану і післявоєнної відбудови: освіта, наука, інновації», присвячений 101-й річниці навчального закладу та 1-й річниці Державного податкового університету.

На заході обговорювалися питання організації освітнього процесу та науки в умовах воєнного стану, використання електронних ресурсів, освітніх і наукових платформ та закладення інноваційних основ післявоєнного відродження держави в цілому, та освіти й науки зокрема.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися: в.о. директора ННІ економічної безпеки та митної справи Олена Калганова, в.о. заступника директора з наукової роботи Тетяна Яцик, які наголосили на важливості освіти, науки та інновацій для післявоєнної відбудови держави.

У науковому семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Державного податкового університету, а також представники інших закладів вищої освіти та запрошені гості.

Спікери присвятили свої виступи інноваційним напрямам забезпечення економічного правопорядку під час воєнного стану та післявоєнного відродження; підприємницькому потенціалу університетів та напрямам розвитку інноваційного підприємництва серед здобувачів вищої освіти; митній складовій захисту економічних інтересів України під час воєнного стану.

Атмосфера заходу сприяла жвавому обговоренню кожної доповіді та налагодженню конструктивного діалогу між учасниками.