23 жовтня 2024 року в Навчально-науковому інституті економічної безпеки та митної справи відбулася урочиста посвята студентів спеціальності 262 “Правоохоронна діяльність”. Ця важлива подія символізувала офіційний початок навчального шляху студентів, які обрали одну з найбільш відповідальних та актуальних професій сучасності.

Привітала першокурсників директорка інституту, професорка Валерія ПРОКОПЕНКО, яка наголосила на важливості професійної підготовки та значенні правоохоронної діяльності для безпеки держави, а також побажала студентам успіхів на їхньому шляху до здобуття знань і майбутніх професійних звершень.

Кульмінацією події стало вручення шевронів першокурсникам. У цей урочистий момент студенти отримали свої перші знаки приналежності до великої спільноти захисників правопорядку, що символізують готовність брати на себе відповідальність за безпеку та справедливість у країні. Шеврони вручали особисто представники Національної поліції, підкреслюючи символічний зв’язок між новим поколінням фахівців і тими, хто вже стоїть на захисті держави.

Посвята студентів ННІ Економічної безпеки та митної справи стала важливим кроком на шляху їхнього професійного становлення. Вручення шевронів Національною поліцією стало символом довіри до молодих фахівців, які незабаром візьмуть на себе відповідальність за безпеку і правопорядок в Україні.