16.10.24, відповідно до Плану роботи на 2024-2025 н.р. кафедрою економіки та економічної безпеки Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи було проведено науковий семінар на тему: «МІЖНАРОДНА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ВИКЛИКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»  за участю студентського наукового товариства кафедри наукового гуртка «Міжнародник».

Під час роботи наукового семінару ідентифіковано вплив сучасних трендів міжнародної енергетичної безпеки на стан економіки України.

За допомогою методів порівняльного та економіко-статистичного аналізу, узагальнення та синтезу досліджено феномен енергетичної безпеки. Досліджено стан залучення іноземних інвестицій в енергетичну сферу економіки України. Проаналізовано зелені облігації як інструмент інвестування для покращення стану енергетичної безпеки України

Наголошено, що шляхи вирішення енергетичної безпеки України лежить в сфері розвитку циркулярної економіки та впровадження зелених технологій.

Було звернуто увагу на закономірностях, умовах та факторах національного та міжнародного характеру, що обумовлюють формування ефективних стратегій забезпечення енергетичної безпеки в умовах воєнного стану.