Двадцять другого лютого 2023 року  проведено науково-методичний семінар кафедри митної справи та товарознавства на тему «Академічна доброчесність в навчальному закладі».

Під час проведення семінару доцент кафедри митної справи та товарознавства, к.е.н. Микитенко Т. ознайомила викладачів кафедри з Кодексом академічної доброчесності в Державному податковому університеті та звернула увагу викладачів кафедри на необхідність дотримання системи етичних принципів учасниками освітнього процесу під час навчання, викладання й провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досягнень. На засіданні наочно продемонстровано необхідність дотримання академічної доброчесності, принципи академічної доброчесності надавачів освіти, дотримання доброчесності здобувачами освіти та науково-педагогічними працівниками, відповідальність.