06 лютого 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи дистанційно відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання за ОП «Менеджмент митної справи».

До складу Державної екзаменаційної комісії увійшли:  завідувач відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» професор Дейнеко Людмила,  а також науково-педагогічні працівники кафедри професор Гребельник Олександр, доценти Мельник Олена та Микитенко Тетяна.

З привітальним словом до здобувачів звернулися директор ННІ економічної безпеки  та митної справи  професор Прокопенко Валерія та завідувач кафедри митної справи та товарознавства к.е.н. Зубрицький Артур.

На захист магістерських робіт завітали також поважні гості з Державної митної служби та приватного сектору. До заходу офлайн долучилися директор Департаменту митного аудиту та обліку осіб Лишенко Олексій та його заступник Пономаренко Володимир. Також до захисту у режимі онлайн долучилися Гащицький Олексій (Департамент нетарифного регулювання), Занік Юрій (Відділ з питань запобігання та виявлення корупції), Муромцев Леонід (Департамент внутрішнього аудиту) та Рубан Андрій (Департамент матеріально-технічного забезпечення та управління державним майном.

Активну участь у захисті взяли також бізнес-стейкхолдери, а саме директор ПТ «Пентада Транс» Жеребець Вадим та начальник відділу логістики та гарантування цієї компанії Носова Марія . Низку цікавих практичних питань також поставила магістрам Носова Віра, керівник відділу консалтингу компанії «ILOC».

Окремим студентам стейхолдери запропонували   роботу в їх установах, організаціях, компаніях.