На базі Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи 17 квітня відбулась позачергова гостьова лекція на тему «Legalregulation of the AІ and its application for National Security protection» (Правове врегулювання штучного інтелекту і його застосування для захисту національної безпеки) за участі професора права, Чикагсько-Кентського коледжу права при Іллінойському технологічному інституті (США) Річарда Ворнера (Richard Warner).

Дослідження професора Ворнера охоплюють питання регулювання конфіденційності в Інтернеті, штучного інтелекту, безпеки та природи свободи та прав людини. Річард Ворнер є лектором другого семінару Європейської економічної комісії ООН «Електронне регулювання: електронна безпека та економіка знань» (Женева, Швейцарія), а також «Про безпеку в Інтернеті та глобальну кіберзлочинність» на запрошення ФБР і Чиказької комісії з боротьби зі злочинністю.

Під час лекції було зосереджено увагу на питаннях аналізу мережі, проблемним питанням створення перешкод  штучному інтелекту, зворотному зв'язку даних баз виправлення помилок.

На при кінці заняття було проведено Підсумковий аналітичний експеримент, що довів проблематику Непрозорості, низької точності та складності подолання питань електронного регулювання економічної безпеки.