Кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Факультету фінансів та цифрових технологій запрошує на гостьову лекцію Начальника управління інформаційних технологій Головного управління ДПС в Івано-Франківській області, к.е.н., доцента Руслана БОЙЧУКА.

Гостьова лекція на тему «Методологія кластеризації економічних даних в інформаційних системах: теоретико-прикладні аспекти» відбудеться  28.02.2024 р. о 14.45 за київським часом в режимі онлайн за посиланням.

Під час лекції буде розглянуто ряд методологічних питань проведення кластерного аналізу країн світу за даними міжнародного рейтингу - Global Innovation Index, з використанням поширених пакетів програми R. В центрі доповіді проблематика вибору ключових параметрів кластеризації зокрема вибір методу кластеризації, оцінка внутрішньої та зовнішньої ефективності кластеризації, оцінка динамічної стабільності кластеризації.