Форум сфокусується на питаннях: міжнародної дипломатії; вирішення конфліктів; економічного розвитку; захисту навколишнього середовища; прав людини.

Є можливість отримати стипендію, що покриє: переліт; житло; харчування та необхідні матеріали для участі в конференції.

Тривалість: 20-23 грудня 2024 року

Всесвітній молодіжний форум приймає заявки від широкої аудиторії, включаючи студентів, спеціалістів середньої ланки, медичних працівників, юристів, волонтерів та правозахисників.

Щоб отримати право на участь у Всесвітньому молодіжному форумі, заявники повинні:

• бути віком від 18 до 50 років;
  • виявляти активну відданість громадській діяльності;
  • проявляти інтерес до волонтерства, громадської роботи, міжнародних відносин, дипломатії або освітньої сфери;
  • демонструвати лідерський потенціал і здатність ефективно співпрацювати в різних групах.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити онлайн-форму заявки, надавши особисті дані, резюме та заяву про мету для категорії «Повне фінансування».

Кандидати повинні надіслати есе на визначену тему, пов’язану з темами форуму.

Успішні заявники отримають сповіщення та отримають додаткову інформацію щодо їхньої участі та стипендії.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.