Центр Вайзера для Європи та Євразії (WCEE) Мічиганського університету запрошує подати заявку на стипендію WCEE для українських студентів, які навчаються в аспірантурі.

Дослідження можна провести в будь-якій галузі, що представлена в університеті.

Тривалість: січень 2025 - травень 2025

Стипендії, окрім короткотермінового дослідницького візиту, включають також покриття витрат на переліт туди й назад, житло, медичне страхування та добові.

Кандидати повинні відмінно володіти усною та письмовою англійською мовою та подати:

• Заповнену анкету за посиланням
  • Біографію
  • Копію офіційної стенограми
  • Копію паспорта
  • Особисту заяву з описом дослідження або спільного проекту, який ви плануєте продовжити в Мічиганському університеті (максимум 1000 слів)
  • Два рекомендаційні листи від викладачів вашого закладу

Детальніша інформація тут

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.