«Youth Talk: Make it Meaningful» — це міжнародний проект, який розвиває навички практиктики та як сприймати спілкування ненасильницьким шляхом — спостерігати та визнавати власні та чужі потреби, розпізнавати та виражати емоції, будувати мирні стосунки з іншими молодими людьми та колегами. . Метою проекту є підготовка молодіжних працівників та лідерів, фасилітаторів, координаторів проектів до вирішення ситуацій конфлікту, напруги чи непорозуміння у своєму робочому середовищі. Де значуще спілкування є способом і засобом для досягнення компромісу та є важливим для загального блага, зростання та гармонійного співіснування. Незважаючи на те, що конфлікти є природними для людських стосунків, ми стурбовані тим, що вони сприймаються цілком як «погані», і тому ми не можемо вчитися з них, і ми ризикуємо дозволити їм вплинути на наше базове відчуття безпеки. Негативне ставлення до конфлікту дуже часто призводить нас до бурхливих захисних реакцій. У цей момент ми втрачаємо той ресурс і потенціал, який містять і несуть у собі конфліктні ситуації.

Завдяки поєднанню методів NVC і практики усвідомленості ми сподіваємося покращити здатність молоді обробляти та сприяти позитивним змінам у своїй спільноті. Компетентне вирішення конфліктів у своєму особистому житті, на роботі та з молоддю, з якою вони працюють. Переваги цього навчального курсу виходять далеко за межі молодіжних працівників.

Коли: 08.01-14.01.2024.

Місце проведення: Руставі, Грузія

Вимога до учасників: вік учасників: 18-40. 

Мова заходу: англійська. 

Профіль учасників: молодіжні працівники, молодіжні лідери з принаймні базовими знаннями та розумінням підходів до розбудови миру.

Умовами проєкту передбачено повне фінансування проживання, харчування та компенсація вартості квитків (ліміт 275€). 

Деталі за посиланням.