Програма розвитку людських ресурсів Японії та Всесвітньої митної організації (Програма стипендій) надає грант, який покриває витрати на проїзд, проживання, вступ, навчання та інші затверджені витрати, щоб дати можливість перспективним молодим митникам із країни члена ВТО, що розвивається, здобути магістерське навчання в Аояма Гакуїн. Університет (AGU) в Токіо, Японія.

• Кандидат повинен бути митним офіцером країни-члена ВТО, що розвивається, з якісним досвідом роботи не менше двох років у сфері митної політики та адміністрування у своїй країні.
  • Перевага надаватиметься кандидатам, які мають досвід захисту прав інтелектуальної власності на кордоні та які, як очікується, працюватимуть у відділі, пов’язаному з правами інтелектуальної власності, митної адміністрації після закінчення цієї стипендіальної програми.
  • Кандидат має бути здоровим і бажано віком до 40 років станом на 1 квітня 2025 року.
  • Особи, які вже отримували стипендію в рамках Програми розвитку людських ресурсів Японії та Всесвітньої митної організації в минулому, не матимуть права подавати заявку на цю стипендіальну програму.
  • Після завершення Програми кандидати повинні продовжувати працювати в митних органах своєї країни принаймні 3 роки.

Поточний розмір щомісячної стипендії становить 147 000 ієн (станом на 2024 рік).

Поточна сума вступного внеску становить 290 000 ієн, а річна плата за навчання становить 917 000 ієн (станом на 2024 рік).

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.