Уряд Швейцарії пропонує іноземним студентам грант на здобуття наукового ступеню магістра або PhD.

Щороку Швейцарська Конфедерація присуджує урядові стипендії Excellence Scholarships для сприяння міжнародному обміну та науковому співробітництву між Швейцарією та понад 180 іншими країнами. Одержувачів обирає орган, який присуджує нагороди - Федеральна комісія зі стипендій для іноземних студентів (FCS).

Програма націлена на допомогу молодим дослідникам які вже мають ступінь магістра, доктора, а також студентам творчих спеціальностей зі ступенем бакалавра.

Дослідницькі стипендії

Дослідницька стипендія (дослідницька стипендія, PhD, Postdoc) доступна для аспірантів у будь-якій галузі (які мають ступінь магістра є мінімальною необхідною кваліфікацією), які планують приїхати до Швейцарії для продовження досліджень або подальшого навчання в докторантурі чи аспірантурі. -докторський рівень.

Дослідницькі стипендії присуджуються для досліджень або навчання в усіх швейцарських кантональних університетах, університетах прикладних наук і двох федеральних технологічних інститутах, а також у чотирьох дослідницьких інститутах. Розглядатимуться лише кандидати, запропоновані науковим керівником одного з цих вищих навчальних закладів.

Мистецькі стипендії

Мистецькі стипендії відкриті для студентів закладів вищої освіти мистецького напрму, які бажають здобути початковий ступінь магістра мистецтв у Швейцарії.

Мистецькі стипендії призначаються для навчання в будь-якій швейцарській консерваторії чи університеті мистецтв. Ця стипендія доступна лише для студентів з обмеженої кількості країн.

Грант повністю покриває:

• плату за навчання, включно з адміністративними зборами, у повному обсязі;
  • авіа квитки в обидва боки;
  • проживання;
  • щомісячні виплати для аплікантів;
  • медичне страхування.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету: internationЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.