Стипендіальна програма The Émile Boutmy Scholarship у Франції - це чудова можливість для студентів з високою академічною успішністю навчатися в університеті Франції на бакалаврі або магістратурі.

Вимоги до кандидатів:

• повинні мати іноземний диплом про середню освіту, отриманий не у французькій середній школі;
  • мати громадянство держави, яка не входить до Європейського Союзу;
  • висока академічна успішність;
  • подаватися вперше на програми бакалаврату або магістратури.

Студентам буде надана стипендії упродовж трьох років навчання, від 6500$ до 14720$ на рік. Ця стипендія присуджується на основі особистих досягнень і відповідно до типу профілю, який відповідає програмі. Також можуть бути враховані соціальні критерії.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.