Програма International Excellence Scholarship Program пропонує можливість провести семестр у Берліні в найкращих університетах Німеччини.

Протягом 6 місяців стипендіати братимуть активну участь у різноманітних подіях, а також познайомляться з німецькою культурою на культурних заходах і громадських зустрічах.

Профіль учасників:

• студент будь-якої спеціальності бакалаврату, магістратури чи PhD;
  • висока академічна успішність;
  • вік до 28 років;
  • володіння німецькою або англійською мовою на рівні щонайменше B1.

Наявні три види стипендії, які можна отримати: повна, часткова Plus та часткова.

Стипендіальна програма в Берліні пропонує більше, ніж просто можливість навчатися в престижному університеті. Це шанс зануритися в яскравий гобелен німецької культури, взяти активну участь у житті асоціації та сформувати власний трансформаційний досвід. Передбачається активна участь у супутніх та розвиваючих заходах програми.

Подати заявку можна тут

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.