Де: Німеччина

Програма DAAD Helmut-Schmidt-Programme (відома як Public Policy and Good Governance) підтримує майбутніх лідерів з країн, що розвиваються, які хочуть просувати демократію та соціальну справедливість у своїх країнах.

Програма, яка фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини, пропонує можливість отримати ступінь магістра за магістерськими програмами, які мають особливе значення для соціального, політичного та економічного розвитку в країнах походження студентів.

У світлі принципів доброго врядування висококваліфіковані випускники з першим академічним ступенем отримують освіту в галузі політології, права, економіки та адміністрування та готуються до майбутніх керівних посад у своїх країнах.

Стипендія Гельмута Шмідта відкрита для навчання на магістерських програмах, які мають особливе значення для соціального, політичного та економічного розвитку в країнах походження студентів.

Навчання проходитиме англійською мовою.

До участі запрошуються кандидати, які мають принаймні ступінь бакалавра з соціальних і політичних наук, права, економіки, державної політики або адміністрування; мають практичний досвід, наприклад професійний досвід, стажування та ін.

Учасники отримають:

• стипендію від € 934 на місяць;
  • медичне страхування;
  • компенсацію проїзду;
  • грант на навчання та дослідження;
  • субсидії на оренду житла та сімейні надбавки;
  • вступний курс німецької мови в Німеччині.

Дедлайн подачі заявок: 31 липня

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.