Стипендія Родса – можливість для талановитих молодих людей з усього світу навчатися в Оксфордському університеті.

Стипендіати Rhodes Scholars приїжджають до Великобританії на два або більше років і можуть подати заявку на навчання на більшості денних аспірантських курсів, які пропонує Оксфордський університет.

Вимоги до кандидатів :

• бути студенти віком від 18 до 23 років станом на 1 жовтня 2024 АБО бути віком до 27 років, для кандидатів, які чекали довше, ніж зазвичай, щоб закінчити свою першу вищу освіту;
  • мають академічні досягнення;
  • високий рівень англійської.

Витрати та компенсації: окрім оплати навчання, надається також стипендія, яка становить £18 180 фунтів стерлінгів на рік (£1 515 на місяць). Очікується, що з неї стипендіати оплачуватимуть витрати на проживання. Після відбору на стипендію також покриваються витрати для подання заявки на навчання, студентську візу. Сплачується доступ студента до медичної системи Великої Британії. Оплачується переліт економ-класом.

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.