Країна : Литва

Заявки на вступ до магістерської програми денної форми навчання або інтегрованого навчання у вищих навчальних закладах Литви вже відкриті!

Фонд підтримки освітніх обмінів відкрив конкурс на отримання державних стипендій Литви для отримання ступеня магістра або інтегрованого навчання (стипендія надається на максимум два останні роки інтегрованого навчання) у закладах вищої освіти Литви на 2024 рік.

Для українців виділено найбільше, а саме 20 стипендіальних місць.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство;
  • кандидат повинен отримати офіційне підтвердження про зарахування від обраного литовського закладу вищої освіти;
  • кандидат повинен мати диплом бакалавра або бути студентом 4 курсу 6-річної чи 3 курсу 5-річної інтегрованої навчальної програми;
  • кандидат повинен добре знати литовську, англійську або іншу мову, необхідну для навчання за обраною спеціальністю.

Витрати та компенсації: Щомісячна стипендія 550 євро, додатково покривається вартість навчання.

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.