Ця стипендія має на меті збільшити кількість студенток у таких сферах як: комп'ютерне матеріалознавство; моделювання електронних структур; машинне навчання, big data тощо. Запрошуються саме жінки-студентки для написання своєї магістерської роботи.

Ця стипендія для:

• студенток магістерського рівня;
  • які навчаються на технічній/науковій спеціальності;
  • і саме розпочинають роботу над своєю дипломною роботою

Тривалість: 6 місяців

Стипендіатки отримають 12 000 швейцарських франків матеріальної підтримки, розподілених на 6 місяців. Також додатково виділять 500 швейцарських франків на переліт. Окрім цього, організатори покривають усі навчальні витрати та медичну страховку.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.