Мета

Стипендії ERP Study Scholarships спонсоруються Федеральним міністерством економіки та боротьби з кліматом (BMWK), щоб надати іноземним випускникам економіки та ділового адміністрування можливість завершити курс магістра в державному або визнаному державою німецькому вищому навчальному закладі та отримати ступінь магістра в Німеччині в галузі економіки та ділового адміністрування.

ОСНОВНІ ПЕРЕДУМОВИ

Статус заявників:

• Випускники

Хто може подати заявку?

Відмінно кваліфіковані випускники, які отримали перший ступінь ( диплом бакалавра або аналогічний академічний ступінь) у галузі економіки та ділового адміністрування не пізніше того часу, коли вони розпочинають свою програму навчання за стипендією.

Що фінансується?

Повна магістерська програма в Німеччині

Тривалість фінансування

18 - 24 місяці. Стипендії призначаються для курсів тривалістю 3 або 4 семестри.

Фінансування

• Виплата стипендії 934 євро на місяць
  • Допомога на навчання 460 євро на рік
  • Виплати на страхування здоров'я, нещасного випадку та особистої відповідальності
  • Допомога на проїзд
  • За рішенням відбіркової комісії DAAD може фінансувати відвідування курсу німецької мови в мовній школі Німеччини протягом двох місяців до початку навчання за стипендією.
  • Подальші виплати можна виплачувати за заявою (сімейні виплати не виплачуються).

Відбір

Стипендіатів обирають відбіркові комісії в рідних країнах.

Подальша інформація

Якщо освітня програма передбачає перебування за кордоном, фінансування такого перебування за кордоном розглядатиметься лише в тому випадку, якщо воно не відбувається в рідній країні та триває максимум 25 відсотків терміну стипендії.

Термін подачі заявки

Терміни подачі заявок оновлюються щонайменше раз на рік. У більшості випадків вони припадають на той же період, що й минулого року. Актуальні дати можна знайти тут:

15 листопада 2023
Дата відбору лютий-березень 2024. Початок фінансування з жовтня 2024.

Документи заявки

Сертифікати, підтвердження кредитів та переклади можна сканувати в незавіреній формі та завантажувати на портал DAAD. Головний офіс DAAD у Бонні вимагатиме лише завірених копій наданих документів у паперовій формі, якщо буде присуджено грант!

Документи для завантаження на портал DAAD:

• Онлайн форма заявки
  • Повне резюме в табличній формі (макс. 3 сторінки)
  • Заява про академічні та особисті причини запланованого проекту навчання в Німеччині (мотиваційний лист; 1-2 сторінки)
  • Лист про допуск до програми навчання; його можна згодом подати до початку програми навчання, що підтримується стипендією, якщо воно недоступне на момент подачі заявки.
  • Форма «Інформація про бажані магістерські програми»
  • Сертифікат про університетський диплом із зазначенням остаточної(их) оцінки(ок): сертифікат необхідно надати згодом перед початком програми навчання за стипендією, якщо навчання не було завершено на момент подачі заявки.
  • Підтвердження рівня володіння німецькою мовою на момент подачі заявки та тести на знання мови відповідно до вимог обраних програм навчання.
  • Один останній супровідний рекомендаційний лист(далі: «рекомендація») від викладача університету, який містить інформацію про вашу кваліфікацію. Дотримуйтесь інструкцій, наведених на вкладці «Подання заявки» .
    У поточній процедурі подачі заявки рекомендацію можна надіслати до DAAD поштою як альтернативу завантаженню на портал. Для цього зверніть увагу на інформацію, наведену в розділі «Місцезнаходження програми».
  • Інші документи, які, на вашу думку, можуть мати відношення до вашої заявки (наприклад, довідки з місця роботи, докази працевлаштування)
  • Свідоцтво про закінчення школи з усіма індивідуальними оцінками (буде завантажено на порталі в розділі «Вступні кваліфікації»)
  • Усі університетські сертифікати про всі річні іспити з індивідуальними оцінками, в т.ч. пояснення системи оцінювання.
  • Переклад документів, поданих національною мовою, німецькою або англійською (завантажується разом із відповідними документами)

Детальна інформація.

За консультаційною допомогою звертайтеся до  відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..