Chevening — це програма яка надає стипендії для навчання в університетах на магістратурі у Великій Британії.

Запрошуються кандидати будь-яких спеціальностей, які мають ступінь бакалавра та досвід роботи не менше двох років.

Звертаємо увагу, що громадяни України, які проживають у Великій Британії за програмами тимчасового захисту для українців, не можуть брати участь у програмі.

Фінансування: стипендія покриває усі необхідні витрати на навчання  (плата за навчання, витрати на проїзд, візу, а також щомісячна стипендія).

Умовами програми передбачено, що після завершення навчання стипендіати/стипендіатки зобов’язані повернутись до України.

Детальніша інформація за посиланням

Подати заявку можна тут

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.