Фонд Конрада Аденауера в Україні надає студентам  українських університетів стипендії, призначені для фінансування їхнього навчання в Україні та отримання ступеня бакалавра чи магістра. Розмір стипендії складає 180 євро щомісяця. Програма триває 12 місяців.

Стипендіатами Фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство і навчаються в будь-якому вищому навчальному закладі на підконтрольній Україні території.

Стипендіати зможуть відвідати чотири супровідні навчальні семінари. Крім того, матимуть можливість взяти участь в інших заходах Фонду.

Детальніша інформація.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.