The Fund for Peace (Фонд миру) пропонує дистанційне стажування на повну та неповну зайнятість кожного семестру у сфері міжнародних відносин,  спілкування з міжнародними спільнотами та громадськими організаціями.

Стажування різняться за тривалістю та є гнучкими, щоб відповідати навчанню. На стажерів покладається значна відповідальність за управління власними проектами та проведення власних досліджень. Стажування в FFP забезпечить стажерів практичним досвідом роботи в галузі міжнародних відносин і контактами з різноманітною національною та міжнародною аудиторією, включаючи урядові, багатосторонні, ділові, аналітичні центри та громадські організації.

До обов'язків стажера входитиме:

• Аналіз конфлікту;
  • Кодування та аналіз конфліктних даних;
  • Дослідження та написання статей і звітів;
  • Допомога з редагуванням та вичиткою статей та звітів;
  • Моніторинг і оновлення основних даних по країні;
  • Підтримка громадських заходів Фонду миру;
  • Участь у конференціях та круглих столах від Фонду миру

The Fund for Peace пропонує стипендію для покриття витрат. Виходячи з повного робочого тижня, пропорційно для стажерів, які працюють  неповний робочий день, стипендія виглядає наступним чином:

Неповний робочий день – 350$ на місяць

Повний робочий день – $700 на місяць

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом або аспірантом на час подання заявки;
  • вільно володіти англійською мовою.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.