Interpol розшукує стажерів у свої представництва! INTERPOL пропонує різноманітні стажування як у поліцейських, так і в допоміжних службах. Це чудова можливість отримати досвід роботи в міжнародній організації та зрозуміти, як відбувається міжнародне поліцейське співробітництво.

Для тих, хто цікавиться питаннями безпеки та злочинності, можна пройти стажування в наших поліцейських службах. Ми також пропонуємо стажування в наших службах підтримки, від комунікацій і стратегічного планування до кадрів.

Стажування розраховане від 2 до 11 місяців.

Вимоги до кандидатів:

  • кандидати повинні бути студентами або випускниками ЗВО з дисциплін, схожими зі сферою діяльності Інтерполу;
  • вільно володіти англійською, якщо стажування проходитиме в одному з регіональних представництв, необхідно буде знання французької, іспанської або арабської мови.

Витрати та компенсації: Щомісячна оплата складає від 550 €, яка розподіляється пропорційно до кількості відпрацьованих днів. Усі витрати, пов’язані з процесом найму та подальшими витратами на проїзд, страхування та  проживання повинен нести стажер.

Заявки приймаються на постійній основі!

Детальніше про грантову можливість за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.