Подавати заявку на участь можуть студенти бакалаврату, магістратури та докторантури.

Стажування проходять у США та Канаді.

Можливість стажування онлайн.

Під час 12-тижневого стажування студенти об’єднуються з наставниками, і очікується, що вони співпрацюватимуть з іншими стажерами та дослідниками, де вони представлятимуть результати та внесуть внесок у суспільство. Стажування доступне в усіх областях дослідження. Стажування пропонується цілий рік, хоча зазвичай воно починається влітку. Усі стажування оплачуються.

Незалежно від того, чи зацікавлені ви в розробці, створенні прототипів,  або застосуванні своїх досліджень у галузі штучного інтелекту, ви матимете можливість випробувати різноманітні продукти та технології.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.