Країна: США

Програма «Дослідження промислових проектів для студентів» (RIPS) надає можливість талановитим студентам бакалаврату працювати в командах над реальними дослідницькими проектами, запропонованими спонсорами з промислового чи державного сектору.

Кожна студентська команда за підтримки свого академічного наставника дослідить проблему та представить результати, як усно, так і письмово, наприкінці програми. Після програми RIPS студентські команди можуть опублікувати свої результати або представити їх на національних конференціях.  RIPS надає кожному студенту бакалаврату широкий спектр підтримки та стимулів.

Ця літня програма стажування зорієнтована на студенів, які вивчають математику, інформатику та суміжні науки. Організатори забезпечують учасників помешканням на час програми, харчуванням, оплату конференцій та семінарів.

Стажування оплачуване — 4 000 $.

Дедлайн: 5 лютого 2024 року

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.