Стипендія надає можливість провести власний дослідницький проєкт на самостійно обрану тему. Передбачений також супровід наукового керівника протягом дослідження.

Якщо ви є успішним студентом або студентом магістратури та маєте велике бажання отримати докторську програму в науково-дослідній установі світового класу, президентська PhD стипендія може надати вам чудову можливість отримати повне фінансування плати за навчання та щедру стипендію на 3,5-річний докторський ступінь в Імперському коледжі Лондона.

Президентські докторські стипендії дозволяють студентам розпочати дослідницький проект за власним вибором за підтримки чудового наукового керівника, а також можливість побудови когорти з іншими президентськими докторськими вченими.

Умови:

• для студентів, що мають диплом бакалавра чи магістра та володіють англійською мовою на високому рівні;
  • без обмежень щодо теми дослідження;
  • тривалість 3,5 роки;
  • повне фінансування оплати за навчання;
  • стипендія в розмірі 25150 фунтів стерлінгів на рік для повного покриття витрат на проживання;
  • фонд витратних матеріалів у розмірі 2000 фунтів на рік, протягом перших трьох років навчання;
  • програма індивідуальних можливостей і заходів які проводить Graduate School;

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.