Коли: 5-8 серпня 2024 року

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів для участі в онлайн навчанні. На вас чекає: 10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо.

Програма включає лекції від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття. Реалізація мікропроєктів, спрямованих на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції. Сертифікат про проходження програми із зазначенням тривалості навчання, кількості годин, переліку модулів, для студентів - кількості кредитів ЄКТС. Участь в EU Study Days Offline School для 40 найактивніших та найуспішніших учасників.

Вимоги до кандидатів:

  • студенти останніх курсів бакалаврату та студенти магістратури українських університетів денної форми навчання, аспіранти;
  • до 25 років.

Детальніше про грантову можливість за посиланням

Заповнити заявку тут

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.