Річне навчання в Columbia University за програмою Фонду Обами.

За рік навчання студенти матимуть змогу покращити свої знання, також вони розвинуть свої професійні навички та розширять своє коло знайомств.

На час навчання учасники отримають:

• повну оплату навчання;
  • медичне страхування;
  • сплату оренди за проживання у гуртожитку;
  • компенсацію витрат на переліт в обидва боки;
  • щомісячні виплати на власні потреби.

Щотижневі семінари, які триватимуть протягом навчального року, вивчають питання в тандемі з ключовими глобальними тенденціями, серед яких технологічний розвиток, розповсюдження влади, переміщення населення та зміна клімату.

Семінари з особистого та професійного розвитку, призначені для зміцнення практичних навичок для підвищення здатності науковців керувати. Попередні теми семінарів включають управління та вирішення конфліктів, публічні виступи, аналіз та інтерпретацію даних, а також стійкість.

Детальніша інформація за посиланням

Подати заявку можна тут

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.