Це навчальна програма з європейської інтеграції та лідерства для молоді.

З вересня по червень наступного року на вас чекають активні дискусії, лекції від українських і закордонних експертів та навчальний візит до Відня. Ви також зустрінете  однодумців, з якими можна втілювати проєкти, які збагатять ваше портфоліо. Участь — безкоштовна.

Програмою опікується  Інтерньюз Україна за фінансування ЕРСТЕ Фундації (Австрія). Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.

Що я отримаю?

• 45 онлайн-лекцій від дипломатів та провідних експертів з ЄС, США та України, які розкажуть про лідерство, державне управління, діджиталізацію, сталий розвиток та післявоєнну відбудову України.
  • Навчальний візит до Відня з покриттям витрат на проживання, проїзд та харчування.
  • Сертифікат про проходження курсу.
  • Можливість створити проєкт, який збагатить ваше CV і відкриє нові кар'єрні перспективи.
  • Нетворкінг та обмін досвідом зі спільнотою однодумців.

Організатори чекають на заявки від молодих лідерів, які:

• віком 21 - 27 років;
  • мають ступінь бакалавра або вищий освітній ступінь;
  • добре знають англійську (B2 або вище);
  • мають професійний досвід та хочуть долучитися до програми.

Детальніше про грантову можливість тут.

• До 2 серпня заповніть форму за посиланням.
  • Якщо ваша заявка запамʼятається організаторам, пройдіть онлайн-співбесіду англійською мовою.
  • У вересні організатори оголосять 30 переможців.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.