Гранти на навчання та дослідження для іноземних студентів за програмою Уряду Словаччини.

Подавати заявку на участь можуть магістри, аспіранти та викладачі. Національна стипендіальна програма Словацької Республіки підтримує мобільність іноземних студентів, аспірантів, викладачів університетів, дослідників і митців для стипендійного перебування у закладах вищої освіти і дослідницьких організаціях Словаччини.

Програма покриває плату за проживання на час навчання та витрати на переїзд в обидва боки.

Претенденти, які мають право на отримання стипендії:

• студенти, які: є студентами університетів за межами Словаччини;
  • є студентами другого рівня вищої освіти (магістрів), або є студентами, які на момент закінчення терміну подачі заявок вже закінчили щонайменше 2,5 роки навчання в університеті за тією самою/подібною програмою навчання;
  • перебуватимуть на навчанні в Словаччині під час здобуття вищої освіти за межами Словаччини та які будуть прийняті державним, приватним або державним вищим навчальним закладом Словаччини для академічної мобільності;
  • аспіранти, чия вища освіта або наукова підготовка проходить за межами Словаччини та яких прийнято державним, приватним або державним вищим навчальним закладом або науково-дослідною установою в Словаччині, яка має право здійснювати програму навчання в докторантурі;
  • іноземні викладачі університетів, дослідники та митці, які запрошені на викладацьку/дослідницьку/мистецьку роботу в Словаччині установою з дійсним сертифікатом права на проведення досліджень і розробок, яка не є комерційною компанією.

Тривалість стипендіальної програми для студентів та аспірантів: 9-10 місяців, для викладачів та дослідників: 1-10 місяців.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.