1000 українок отримають освіту за підтримки Європейського Союзу, і Projector Foundation - це наймасштабніший проєкт.

Ця програма для українок, які вимушено переїхали всередині України чи закордон, втратили роботу і зараз шукають освітні можливості для нової карʼєри у сreative&tech.

«Буча, Харків, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Лисичанськ, Рубіжне, Дніпро, Суми. Прага, Порто, Варшава, Краків, Берлін, Манчестер, Львів, Луць, Київ.

19 років, 23, 34, 43, 50+ Вища освіта, дві вищі освіти, англійська B2, advanced, закінчила універ, мала власний салон, студію танців, юридичну практику, керувала відділом, студентка, мама двох дітей. З фінансів, рітейлу, хореки, медіа, культури, фарм ринку. Побачила пост, порадила подруга, надихнули сини, давно за вами слідкую. Наразі роботи не маю.»

Такі різні анкети дівчат та жінок, проте їх всіх об’єднує віра в себе, сміливість почати з початку, вміння ставити цілі, поборотися за освіту та нову роботу, за своє нове майбутнє.

Податися можна до 14 листопада.

Деталі грантової можливості за посиланням.