Де: Korbielów, Poland

Коли: 20 - 28 липня 2024 року

Проєкт "Common Vision for Ukrainian Society" спрямований на обмін досвідом громадських ініціатив, а також на створення платформи для обміну знаннями. У рамках обміну між молоддю з України та Польщі ми зосереджуватимемося на створенні простору для активного обміну досвідом та поширення кращих практик, які можна застосувати у спробах відбудови України.

 Важливим аспектом проєкту є також надання можливості молодим українцям набути навичок отримання фінансування для таких ініціатив, що сприятиме ефективній роботі у відбудові України. Крім того, проєкт спрямований на розвиток громадянської позиції серед молоді, сприяючи розбудові громадянського суспільства, заснованого на активній участі та соціальному залученні. Завдяки цьому проєкту Польща та Україна сподіваються не лише на обмін знаннями та навичками, але й на створення міцних зв’язків між молоддю обох країн і на довгостроковий вплив на соціальний та громадянський розвиток у регіоні.

Вимоги до кандидатів:

  • вік 16 - 35 років;
  • знання англійської на твердому розмовному рівні і краще;
  • наявність дійсного закордонного паспорта на момент подання заявки, самостійне оформлення страхового полісу;
  • зацікавленість в темі обміну, комунікабельність, відкритість, готовність стати активним членом групи і гідно представити Україну на міжнародному заході.

Витрати та компенсації:

  • учасники забезпечуються безкоштовним проживанням та харчуванням, культурними програмами;
  • учасникам покривається (повертається після обміну) вартість дороги в межах ліміту програми;

Детальніше про грантову можливість за посиланням

Подати заявку тут

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.