Університет Ватерлоо оголосив про початок четвертої літньої програми стажування, призначеної виключно для студентів з України, чиє навчання було перервано через конфлікт, що триває.Програма, що триватиме з 5 травня по 22 серпня 2025 року, пропонує унікальний шанс для студентів старших курсів бакалаврату, магістратури та аспірантури долучитися до дослідницького або промислового потоку відповідно до їхньої галузі навчання.

Розглядаються спеціалізації в галузі інженерії, комп'ютерних наук, математики та інших галузях, доступних в університеті. Стажування включає всі витрати на проїзд, проживання в кампусі, харчування та стипендію.

Дослідницький потік призначений для студентів, які зацікавлені в аспірантурі, і студенти, зараховані до цього потоку, працюватимуть як штатні дослідники в університетських лабораторіях з провідними вченими у своїй галузі спеціалізації.

Промисловий потік призначений для студентів, зацікавлених у здобутті професійного досвіду в корпоративному середовищі, де зараховані студенти працюватимуть стажерами на повний робочий день у нашого корпоративного партнера WSIB, де теми проектів будуть узгоджуватися з набором навичок та освітою успішних заявників.

Вимоги:

• студенти 3-4 курсу бакалаврату, магістратури або Ph.D.
  • навчаються в поточному навчальному році (2024-2025) в українському закладі вищої освіти
  • середній бал успішності в спеціалізації інженерії, інформаційних технологій або математики 80% для студентів бакалаврату, 85% для студентів магістратури
  • володіння англійською мовою (приблизні мінімальні рівні: TOEFL ~80, IELTS ~6.5, Cambridge ~175, CAEL ~60, PTE ~60, EFAS ~75%, Duolingo ~110)

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.