Країна: Україна

За програмою «Кусаноне» безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим благодійним та громадським організаціям, лікарням, початковим школам, благодійним організаціям та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги для здійснення проєктів розвитку місцевих громад.

Максимальна сума ґрантової допомоги для одного проєкту – 73 000 $. Наявність коштів програми «Кусаноне» у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

Дедлайн: 28 лютого 2024 року

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.