Коледж Європи відкрив прийом онлайн-заявок на магістерські програми на 2024-2025 навчальний рік. Для студентів із країн Східного партнерства, зокрема України, доступні стипендії.

Коледж Європи пропонує кілька різних магістерських програм у Брюгге (Бельгія), Натоліні (Польща) або на нещодавно створеному кампусі в Тирані (Албанія). Серед програм – європейські економічні дослідження, європейське право, європейські політичні та управлінські дослідження, а також міжнародні відносини та дипломатія ЄС.

Кінцевий термін подання заявок – 16 січня 2024 року.

Навчання на магістерських програмах є платним, однак Коледж Європи пропонує стипендії для випускників університетів із держав Європейської політики сусідства, зокрема України. Ці стипендії покривають витрати на навчання, проживання, харчування та проїзд.

Коледж Європи в Натоліні також пропонує повні стипендії для молоді з країн Східного партнерства на навчання за магістерською програмою «Європейські міждисциплінарні дослідження» у 2024-2025 навчальному році. Стипендії покривають плату за навчання і проживання в кампусі та фінансуються в межах програми «Третя фаза Програми EU4Youth: молодіжна зайнятість та підприємництво».

Детальніше про грантову можливість за посиланням.