Міжнародний інститут преси у межах програми IJ4EU надасть гранти для підтримки транскордонних розслідувальних проєктів у Європі.

Команди медійників можуть отримати від 5 000 до 50 000 €.

Грант можна використати для покриття витрат на заробітну плату як для найманих журналістів, так і для фрилансерів, витрати, пов’язані з дослідженнями та виробництвом, витрати на відрядження та витрати на переклад тощо. Але витрати на техніку сюди не враховують.

Розглядатимуться проекти з усіх тем.

Це включає, але не обмежується:

• корупція;
  • незаконне збагачення та фінансові злочини;
  • безпека;
  • демократія;
  • права людини;
  • навколишнє середовище та зміна клімату;
  • міграція та охорона здоров'я.

Команди, які працюють у країнах, де журналістські розслідування зазнають тиску, зокрема фінансового та політичного, особливо заохочуються до подання заявок.

Деталі фінансування:

Грант IJ4EU може покривати будь-який відсоток витрат на проект, до 100 відсотків від загальної суми. Спільне фінансування заохочується, але не є обов’язковим. У своїй заявці команди повинні вказати будь-які існуючі джерела фінансування.

Кандидати на участь у програмі підтримки розслідування можуть подавати заявки на гранти від 5 000 до 50 000 євро.

Рівень 1: від 5 000 до 15 000 євро – для невеликих, цілеспрямованих транскордонних розслідувань

Рівень 2: від 15 000 до 35 000 євро – для транскордонних розслідувань, які потребують значних ресурсів

Рівень 3: від 35 000 до 50 000 євро – для транскордонних проектів виняткового масштабу та/або складності

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.