Гранти Visegrad+ — призначені для розвитку партнерських відносин між регіоном V4 та Східним партнерством.

Проекти мають розвивати змістовну співпрацю та забезпечувати активну участь принаймні 3 країн Вишеградської Четвірки (V4) та 1 суб’єкта з регіону Східного партнерства (EaP) або країн Західних Балкан (WB) як мінімум (формат 3xV4 + 1xEaP/WB). Проте, якщо заявник є представником однієї з країн Східного партнерства (EaP)  чи Західних Балкан (WB), достатньо залучити до консорціуму проекту дві країни Вишеградської Четвірки (V4), якщо інша країна Східного партнерства (EaP) або Західних Балкан (WB) також залучена (формат 2xV4 + 2xEaP/WB).

ВИНЯТКИ з правил партнерства становлять для українських організацій: заявники можуть подати заявку на третій конкурс до 1 жовтня 2024 року з 2 партнерами з різних країн V4 без залучення іншої країни з регіону Східного партнерства чи Західних Балкан (формат 1xUA + 2xV4).

Максимальна тривалість реалізації проекту – 18 місяців

Гранти покривають до 100% бюджету проекту з максимум 15% запитуваної суми на накладні витрати

Проекти мають чітко відповідати одній із цілей семи напрямків програми:

• Culture and Common Identity (Культурна та спільна ідентичність);
  • Education and Capacity Building (Освіта та розвиток потенціалу);
  • Innovation, R&D, Entrepreneurship (Інновації, дослідження та розробки, підприємництво);
  • Democratic Values and the Media (Демократичні цінності та ЗМІ);
  • Public Policy and Institutional Partnership (Публічна політика та інституційне партнерство);
  • Regional Development, Environment and Tourism (Регіональний розвиток, навколишнє середовище та туризм);
  • Social Development (Соціальний розвиток)

Заповнити заявку можна тут

Повна інформація про грантовий проєкт за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.