Мета

Ця програма надає вам можливість отримати науковий ступінь доктора між країнами: у вашому рідному університеті та в університеті Німеччини.

Основні Передумови:

• Заявники мають бути випускниками або аспірантами.

Існують два варіанти можливих варіанти:

• a) Докторський ступінь із двонаціональним наглядом (так звана "сендвіч-модель"). – ваш докторський проект контролюється викладачем університету як у вашому рідному університеті, так і в приймаючому інституті в Німеччині (так звана «сендвіч-модель»). Ваш проект повинен бути узгоджений з обома супервайзерами відповідно до наступної процедури:

• b) Докторський ступінь за процедурою "Cotutelle" - фінансування надається для докторських проектів, які виконуються в рідному університеті та в університеті в Німеччині відповідно до так званої моделі Cotutelle. Це базується на індивідуальній угоді про співпрацю, яка укладається окремо для вашого докторського проекту університетами-учасниками. Після того, як ви успішно закінчите свій докторський ступінь, німецький університет і ваш рідний університет спільно присудять докторський ступінь .

Що фінансується?

• У варіанті a) докторський ступінь із двонаціональним наглядом на основі «сендвіч-моделі», дослідницьке перебування в державному або визнаному державою закладі вищої освіти або неуніверситетському науково-дослідному інституті в Німеччині (як частина докторської програми в рідній країні) фінансуються.
  • У варіанті b) докторський ступінь на основі «моделі Cotutelle»фінансується наукове перебування в державному або визнаному державою вищому навчальному закладі Німеччини. Це дозволяє докторантам завершити докторську дисертацію, яка контролюється та виконується на дві країни, на основі індивідуально укладеної угоди про співпрацю.

Тривалість Фінансування:

• Від 7 до 24 місяців.

Критерії відбору:

1. Кваліфікація

• Навчальні досягнення (середній бал, розвиток оцінок)
  • Академічний прогрес
  • Знання мови (мов) навчання або робочої мови (мов)
  • За наявності, наукові досягнення після закінчення навчання (наприклад, публікації, лекції, доповіді на конференціях)

2. Якість дослідницького проекту

• Якість наукової пропозиції та підготовки (оригінальність та актуальність проекту, вибір приймаючої установи та перші контакти)
  • Здійсненність і узгодженість плану та розкладу навчання
  • Включення проекту в загальну докторську ступінь (з точки зору змісту та часу), якщо це доречно

3. Потенціал претендента

• Кар'єрні перспективи: значення дослідницького проекту та перебування в Німеччині для подальшого академічного, професійного та особистого розвитку
  • Мотивація: академічні та особисті причини бажання відвідати Німеччину, знання німецької мови (якщо вона відрізняється від робочої)
  • Діяльність, яка не пов’язана з навчанням: знання та навички, громадянська активність

Термін подачі заявки:

15 листопада 2023
Стипендіати з терміном навчання 7 місяців і більше почнуть отримувати стипендію не раніше 01 жовтня 2024 року. Рішення відбіркової комісії можна очікувати не раніше 01 березня 2024 року.

Детальна інформація.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.