Ця програма для студентів STEM-напрямків дає можливість пройти практичне стажування та/чи попрацювати над власним проєктом.

Ця програма для студентів таких напрямків:

• ІТ, математика, робототехніка;
  • електротехніка/електронна інженерія;
  • матеріалознавство;
  • машинобудування;
  • прикладна фізика тощо
  • які навчаються щонайменше 18 місяців на бакалаврській чи магістерській програмі;
  • які добре володіють французькою та англійською мовами

Тривалість: від 4 до 12 місяців

Студенти, які спеціалізуються на експериментальній або теоретичній фізиці елементарних частинок, не мають права брати участь у програмі технічної студентської програми CERN 2025.

Учасники отримуватимуть щомісячну матеріальну допомогу в розмірі 3452 швейцарських франків. Організатори також забезпечують переліт та медичне страхування.

Детальніша інформація за посиланням

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.