Така можливість доступна небагатьом ВНЗ, а пані Джой обрала для роботи саме наш вищий навчальний заклад.

Студентка групи Мішель Касьянова поділилася своїми враженнями від занять: «За час карантину дуже скучила за університетом, друзями, викладачами. Особливо не вистачало однієї з моїх найулюбленіших дисциплін – англійської мови. Нашій групі дуже пощастило, наш викладач, Джой – носій мови. На заняттях ми практикуємо не тільки письмову, але й розмовну англійську, що дуже важливо для нашої майбутньої професії. Тож, я рада повернутися до нормального навчання і до улюблених годин англійської».

Андріан Калим, студент цієї ж групи зауважив: «Я неймовірно вдячний кафедрі сучасних європейських мов за можливість вивчати англійську мову з носієм. Та ще й з яким! Адже Джой родом з Нігерії і проживала у Великобританії – тож справді знає, як передати свої знання студентам. Вона вміє зацікавити та працювати з кожним – тому час проходить непомітно в насиченому спілкуванні. Я радий, що маю таку нагоду і вірю в те, що ще багато чого навчусь у такого викладача!»