Шановні користувачі!

Запрошуємо вас до участі у ХXI Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», яку організовує і проводить Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

У період з 09 по 12 квітня 2024 року Ви зможете взяти участь в інтерактивних освітніх заходах, спрямованих на підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти, а також обмін досвідом використання сучасних педагогічних методик між освітянами.

Програма заходу передбачає проведення педагогічних майстерень, STEM-лабораторії, майстер-класів, ділових ігор, тренінгів, дискусій, демонстрацій, презентацій, метою яких є формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей (організаторських, творчих, лідерських, комунікативних тощо).

Роботою майстерень керують провідні викладачі і спеціалісти НТУ «ХПІ» та інших освітніх установ України, Європи та США.

Зверніть особливу увагу на такі майстер-класи:

АВТОРСЬКІ ПРОФІЛІ В WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Керівники — к. б. н. Ірина ТИХОНКОВА, директор НТБ НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА

У презентації буде представлено інформацію про актуальні ключові аспекти зі створення, підтримки та управління авторськими профілями у Web of Science. Презентація буде корисна авторам та науковцям, що прагнуть кращого розуміння та ефективного використання комплексу можливостей Web of Science Core Collection.

ORCID, ЯК НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ВІДОМОСТЕЙ ПРО АВТОРА ТА ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЙОГО ІМІДЖУ

Керівник — директор НТБ НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА

Частина 1:

Спікери:

1) Франциско АЛЬСІНА – фахівець з техн. підтримки організацій – учасників Консорціуму ORCID,

2) Софія ЖЕРЕБЧУК – нач. від. Європ. інтеграції та міжн. співробітн. Держ. наук. техн. бібліотеки України

Будуть надані короткі відомості про те, що таке ORCID (Open Researcher and Contributor ID), його важливість для роботи сучасного науковця і дослідника. Місце ORCID в світовій дослідницькій інфраструктурі та роль у взаємодії науковців, дослідницьких організацій та редакцій наукових видань. ORCID як професійне резюме дослідника та інструмент для поліпшення управління науковою інформацією в університеті. Інтеграція ORCID із різними платформами. Практичний досвід використання вченими ідентифікаторів ORCID.

Частина 2:

Спікери:

1) Олена ОДНОВОЛИКОВА – вчений секретар НТБ НТУ «ХПІ»

2) Вікторія БИКОВА – завідувач сектора НТБ НТУ «ХПІ»

Мова йтиме про можливості та налаштування інтеграції ORCID зі Scopus та Web of Science для зручного обміну даними про дослідників та їхні напрацювання, а також полегшення ідентифікації авторів та їх взаємодії з науковою спільнотою. Інтеграція профілів ORCID політехніків з електронним репозитарієм Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Цього року школа-семінар пройде повністю в дистанційному режимі.

Участь у школі-семінарі БЕЗКОШТОВНА.

За бажанням, Ви можете отримати сертифікат учасника (0,8 кредитів ЄКТС 24 години), вартість 200 грн.

Попередня реєстрація є обов’язковою та доступна за посиланням.

Реєстрація відкрита до 05 квітня 2024 р. (включно). У разі значної кількості учасників організатори залишають за собою право закрити реєстрацію раніше.

Контактна інформація:

За необхідності, Ви можете звернутися за консультацією в месенджерах Viber, Telegram за номерами +380979969324, +380686114168 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або написати на сторінці методичного відділу НТУ «ХПІ» у мережі Facebook.

Програма конференції – в інформаційних матеріалах.

Докладніше.